HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

Alçak Gerilim Projesi

Alçak Gerilim Projesi

Enerji Mühendislik, kurulduğu günden bugüne elektrik projeleri hizmetleri vermektedir. Kuvvetli Akım Projeleri, Zayıf akım projeleri ve Enerji santralleri projeleri elektrik proje hizmetleri içerisindedir.

Projelendirme esnasında verilen doğru kararlar, yatırımın ilerleyen aşamalarında, yatırımcının gereksiz ve fazladan harcama yapmasını engelleyecektir. Bu yüzden uzman mühendisler ile yapılacak doğru ve etkin tasarım, yatırımcı ve proje finansmanı için çok önemlidir.

Elektrik proje ve tasarım hizmetleri sırasında, sadece bilgi ve tecrübemizi değil, aynı zamanda güncel teknolojileri de kullanıyoruz. Tasarım ve hesaplama için, güncel ve son teknoloji yazılımlar kullanarak, projelerimizin mühendislik hesaplarını kontrol ediyoruz.

Enerji Mühendislik kaliteli çözümler üretmeyi esas alan, teknik bilgi ve detaylara önem veren, çözüm odaklı anlayışla, İstanbul çapında tanınan bir hizmet sağlayıcı olma vizyonu ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Her tür yapı için kuvvetli akım, zayıf akım, elektrik dağıtım projelerinin çizimi ve tasarımı, elektrik proje hizmetleri kapsamındadır.